IDEM. Venise, Dominico Contarini (1659 -... - Lot 299 - Rossini

Lot 299
Got to lot
Estimation :
150 - 150 EUR
Result : 230EUR
IDEM. Venise, Dominico Contarini (1659 - 1674). Ducat d'argent non daté ). TTB