GAULE, Senones. Bronze (Giamelos) à l'oiseau.... - Lot 83 - Rossini

Lot 83
Got to lot
Estimation :
300 - 300 EUR
GAULE, Senones. Bronze (Giamelos) à l'oiseau. LT7565. TTB à superbe, belle patine verte