ANTIPHONAIRE. Antiphonarium romanum juxta... - Lot 354 - Rossini

Lot 354
Estimation :
600 - 800 EUR
ANTIPHONAIRE. Antiphonarium romanum juxta breviarium ex decreto sacro-sancti Concilii Tridentini Luggduni, 1672 Grand in-4, reliure de l'époque en veau brun,