IIIrd REPUBLIC Lot of 5 silver coins Type... - Lot 54 - Rossini

Lot 54
Estimation :
400 - 600 EUR
Result : 720EUR
IIIrd REPUBLIC Lot of 5 silver coins Type semeuse 2 Francs 1900 (TB+); 1 Franc 1900 (B/TB); 50 Centimes 1900 (TTB) 2 Francs 1914 C (TTB); 1 Franc 1914 C (SUP)