Gold coin of 10 francs Napoleon III Head... - Lot 7 - Rossini

Lot 7
Estimation :
120 - 150 EUR
Result : 150EUR
Gold coin of 10 francs Napoleon III Head laurel (A 1854) TTB to SUP. Weight : 6.45 g.