Lot of four silver coins: - Germany, Prussia,... - Lot 64 - Rossini

Lot 64
Estimation :
100 - 150 EUR
Result : 330EUR
Lot of four silver coins: - Germany, Prussia, Wilhelm I, Thaler 1861 - Austria, Francis I, Thaler 1822 Vienna - Spain, Alfonso XIII, 5 pesetas 1898 - Mexico, Charles IV, 8 reales 1806 Mexico City TTB to SUP.