Silver coin of 20 Balboas "Simon Bolivar"... - Lot 34 - Rossini

Lot 34
Estimation :
40 - 50 EUR
Result : 60EUR
Silver coin of 20 Balboas "Simon Bolivar" 1974. Republic of Panama. TTB to SUP. Weight : 133 g.