Gold coin of 50 francs Napoleon III bareheaded.... - Lot 65 - Rossini

Lot 65.L
Estimation :
500 - 800 EUR
Result : 600EUR
Gold coin of 50 francs Napoleon III bareheaded. (1857 A) TTB to SUP. Weight: 16.13 g.