D. THOMAE AQUINATIS (Saint Thomas Aquinas) Summae... - Lot 217 - Rossini

Lot 217
Estimation :
400 - 500 EUR
D. THOMAE AQUINATIS (Saint Thomas Aquinas) Summae S. Theologiae. Prima, Secunda, Tertia Secundae Partis. Doct. Agelici cum commentariis R.D.D.THO DE VIO CAIET Cardinalis Sancti Xysti. Bergomi, typis Comini Venture, 1590, In-4, 3 vols. Binding accident, freckles and traces of dampness.