[Conciliorum] Tomus Decimus, Ab anno CCCCLXXXIII... - Lot 71 - Rossini

Lot 71
Estimation :
40 - 60 EUR
Result with fees
Result : 25EUR
[Conciliorum] Tomus Decimus, Ab anno CCCCLXXXIII ad annum DXX Plats de reliure aux Armes de France et de Louis II marquis d'Arpajon en écoinçons. Accidents importants, manques.