Lot n° 29.B
Estimation :
1800 - 2000
: 2 480EUR
Six Georges V gold sovereigns (1831 SA) - Lot 29
Six Georges V gold sovereigns (1831 SA)
Weight: 47.94 g.
TTB 0 SUP