Two gold coins of 20 francs Coq 1912. 1912... - Lot 3 - Rossini

Lot 3
Estimation :
500 - 540 EUR
Result : 530EUR
Two gold coins of 20 francs Coq 1912. 1912 (x 2) Weight : 12.90 g - TTB to SUP.