Two gold coins of 20 francs au Coq (1908;... - Lot 28 - Rossini

Lot 28.B
Estimation :
460 - 500 EUR
Result : 510EUR
Two gold coins of 20 francs au Coq (1908; 1909) A TTB to SUP. Weight : 12.90 g.