Kircher, Athanase. China Monumentis qua sacra... - Lot 396 - Rossini

Lot 396
Estimation :
700 - 1000 EUR
Résultat : 750EUR
Kircher, Athanase. China Monumentis qua sacra quà Profanis, nec non variis Naturae & Artis spectaculis, Aliarumque rerum memorabilium argumentis Illustrata auspiciis Leopoldi Primi... Amstelodami, Apud Joannem Janssonium à Waesberge & Eluzeum Weyerstraet, 1667 ; Reliure basane vers 1800, dos incomplet et un mors fendu 2 cartes à double pages 22/23 planches 59 figures dans le texte Tâches et traces de moisissures Restaurations p197 imprimée à l'envers
Mes ordres d'achat