D. THOMAE AQUINATIS (Saint Thomas d'Aquin) Summae... - Lot 217 - Rossini

Lot 217
Estimation :
400 - 500 EUR
D. THOMAE AQUINATIS (Saint Thomas d'Aquin) Summae S. Theologiae. Prima, Secunda, Tertia Secundae Partis. Doct. Agelici cum commentariis R.D.D.THO DE VIO CAIET Cardinalis Sancti Xysti. Bergomi, typis Comini Venture, 1590. In-4, 3 vol. Accident à la reliure, rousseurs et traces d'humidités.
Mes ordres d'achat