ROSINUS Iohannis, Antiquitatum Romanarum... - Lot 47 - Rossini

Lot 47
Estimation :
100 - 150 EUR
Résultats avec frais
Résultat : 224EUR
ROSINUS Iohannis, Antiquitatum Romanarum corpus absolutissimum, Cum notis Doctissimis ac locupletiss. Thomae Dempsteri I.C. [...]. Amstelodami, apud Salomonen Schouten, 1743. Fort in-4°, reliure plein cuir (accidents), frontispice gravé, plan de la Rome antique et nombreuses gravures. (Manques et rousseurs)
Mes ordres d'achat