Jean Rosini, Romanarum antiquitatum libri... - Lot 43 - Rossini

Lot 43
Estimation :
80 - 120 EUR
Jean Rosini, Romanarum antiquitatum libri decem ex variis scriptoribus summa fide singularique diligentia collecti. Lugduni, in officina Q. Hug. A Porta, 1606. Un volume in-8°, plein cuir (accident, mouillures, rousseurs)
Mes ordres d'achat