PERU - Charles IV 8 escudos gold 1789 Lima Fried... - Lot 43 - Rossini

Lot 43
Estimation :
800 - 1000 EUR
Result : 1 300EUR
PERU - Charles IV 8 escudos gold 1789 Lima Fried : 36 TTB to SUP