Lot 41
Estimation :
800 - 1200 EUR
Result : 920EUR

Lot of 4 gold coins of 20 Swiss Francs Helvetia 1927 B, 1930 B, 1935 L B x2.
TTB to SUP.
Weight : 25.78 g.