Lot of 4 gold coins of 20 Swiss Francs Helvetia... - Lot 41 - Rossini

Lot 41
Estimation :
800 - 1200 EUR
Result : 920EUR
Lot of 4 gold coins of 20 Swiss Francs Helvetia 1927 B, 1930 B, 1935 L B x2. TTB to SUP. Weight : 25.78 g.