15 gold coins of 20 Francs Helvetia, 1935x15. Weight... - Lot 29 - Rossini

Lot 29
Estimation :
3000 - 4000 EUR
Result : 3 380EUR
15 gold coins of 20 Francs Helvetia, 1935x15. Weight : 96.75g. TTB to SUP.